Vyberte a nahlašte problém:
Úklid ulicPoškozený mobiliářNepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpadNepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad
Psí exkrementyChybějící sáčky na psí exkrementyVeřejné osvětleníVeřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu)
Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu)Černé skládkyZávady chodníků a komunikacíDalší podněty Čisté Trojce
#14619   strom pres cestu31. 8. 2021 (16:59)Petr
#14618   Spadený uschlý strom, průměr kmene asi 15 :cm, který zasahuje do cyklostezky.31. 8. 2021 (16:47)Josef
#14617   Rozebrané kostky před bankou. -Díra.31. 8. 2021 (14:19)Martin
#14616   Prkna na chodníku před MŠ...31. 8. 2021 (13:44)Martin
#14615   krabice za domem Pod Lipami 5531. 8. 2021 (12:26)Jana
#14614   prosim o uklid, dekuji31. 8. 2021 (08:07)Ondrej
#14613   prosim o odvoz, dekuji31. 8. 2021 (08:06)Ondrej
#14612   Skládka kolem kontejneru 31. 8. 2021 (07:05)Lucie
#14611   Od pátku matrace na trávníku v proluce mezi domy Ke kapslovně 12 a 14, u zúžení silnice a přechodu30. 8. 2021 (20:50)Alena
#14610   Odpad na chodniku30. 8. 2021 (15:04)Jana
#14609   krabice po bezdomovcich na Ohradě 30. 8. 2021 (12:46)Jana
#14608   Dobrý den, prosím o zprovoznění kanálu před domem na adrese Táboritská 17. 30. 8. 2021 (11:56)J.
#14607   Odpadky kolem klece30. 8. 2021 (11:26)Telefonicky
#14606   Odpadky, exkrementy30. 8. 2021 (11:13)Zuzana
#14605   krabice ve strani v ulici Olsanska 7 _ budova polikliniky 30. 8. 2021 (09:53)Jana
#14604   Odpadky a oblečení vyhazene u školky. 30. 8. 2021 (09:30)Petra
#14603   Vysypana taska - obleceni, boty, papiry, atd. Pred domem v ulici Rohacova 1229. 8. 2021 (18:55)Tereza
#14602   Poškozené svislé dopravní značení29. 8. 2021 (18:40)Olda
#14601   Rozbitý chodník29. 8. 2021 (15:28)Ondřej
#14600   Injekční stříkačka28. 8. 2021 (15:24)Lucie
#14599   velka podemleta dira pod obrubnikem. Potencialne v budoucnu velky problem27. 8. 2021 (18:02)Jan
#14597   Vyhrazeny odpad vedle popelnic 27. 8. 2021 (14:16)Petra
#14596   Dobrý den, paní nám hlásila velký nepořádek v oblasti bezdomoveckého příbytku v tramvajové zatáčce…27. 8. 2021 (12:55)Vojtěch
#14595   nepořádek u kontejnerů 27. 8. 2021 (10:56).
#14594   krabice po bezdomovcich na Ohrade27. 8. 2021 (10:40)Jana
#14593   krabice po bezdomovcich na Radosti27. 8. 2021 (10:18)Jana
#14592   Roh Bořivojovy a Kubelíkovy. Děkuji27. 8. 2021 (09:20)Jaroslav
#14591   Rozbitý chodník26. 8. 2021 (13:37)Jiri
#14590   Monitor na chodníku.26. 8. 2021 (12:17)Martin
#14589   Nepořádek u popelnic26. 8. 2021 (08:36)Regina

Čistá Trojka pro iPhone (stáhnout aplikaci) Čistá Trojka pro Android (stáhnout aplikaci)

Smyslem projektu Čistá Trojka je snaha zlepšit prostředí, ve kterém žijeme. Chceme žít ve městě, které bude oázou klidu, kde dobře udržované plochy zeleně, parků, ulic, veřejných prostranství bez odpadků, nedopalků, psích exkrementů, přeplněných kontejnerů, budou samozřejmostí. Všímejme si proto dobrých příkladů, jak žít v lepším prostředí a upozorňujme na ty špatné. My se o to snažíme prostřednictvím projektu Čistá Trojka! Přidejte se k nám!

Chceme, aby Praha 3 byla místem, kde se bude dobře žít!

Velkoobjemové kontejnery na září 2021

1. 8. 2021

Velkoobjemové kontejnery na září 2021

Pokud se potřebujete zbavit věcí velkých rozměrů, můžete využít velkoobjemových kontejnerů ( VOK ) jejichž přistavení na září je rozepsáno v tabulce.

VOK budou přistavovány v pracovní dny pouze po dobu 4 hodin v odpoledních hodinách a o víkendech ve stejném režimu v dopoledních hodinách. Po dobu přistavení VOK bude přítomna obsluha, která zajistí správné ukládání objemného odpadu a bude dohlížet, aby nedošlo ke zneužívání přistavených kontejnerů živnostníky a firmami.

 Žádáme občany, aby neodkládali odpad v jejich okolí!

 

 

 

Celý článek