Vyberte a nahlašte problém:
Úklid ulicPoškozený mobiliářNepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpadNepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad
Psí exkrementyChybějící sáčky na psí exkrementyVeřejné osvětleníVeřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu)
Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu)Černé skládkyZávady chodníků a komunikacíDalší podněty Čisté Trojce
#14346   Nepořádek na parcele 1856/1, hlavně na její vrchní části u laviček a pod balkony (plechovky, pet lahve,…23. 7. 2021 (12:30)Zdeněk
#14345   bohužel díky popenicim na tříděný odpad zase skladka22. 7. 2021 (18:27)jan
#14344   Vyvracene keře na pěší cestě z Krejcárku na Ohradu (cesta co vede podle tramvajových kolejí) 22. 7. 2021 (17:46)Jiří
#14343   Extrémní nepořádek před vchodem, předzáhrádkách a blízkém okolí Jeseniova 449/41, taktéž z druhé…22. 7. 2021 (14:24)Zdeněk
#14342   Dutina pod chodníkem U autobusové zastávky v Boleslavské ulici je díra v chodníku, mohl by se propadnout. 22. 7. 2021 (13:27)Ivan
#14341   Po vichřici byly poškozeny stromy před Baranova 5 a 6, TSK větve ořezalo, ale už je nikdo neuklidil. 22. 7. 2021 (12:47)Kristýna
#14340   kartony po bezdomovcich na Rochovi22. 7. 2021 (09:58)Jana
#14339   Zarostlý chodník přilehlým křovím z Pražačky směrem na Krejcárek. Nedá se přes něj projít. Lidé…22. 7. 2021 (08:52)Jan
#14338   Stále ten stejný pytel plus střepy na zemi21. 7. 2021 (23:10)Don
#14337   Strom prilis nizko mad chodnikem,nelze bezne chodit,vadi-par kroku od oc flore smerem k zelivskeho na vinohradskw…21. 7. 2021 (20:25)Jana
#14336   Propadly kanál u domu č. 4 v Ondrickove ulici21. 7. 2021 (19:34)Lucie
#14335   Díry ve vozovce na začátku Ondrickove u Pizzerie Il Capitano a Spravována. 21. 7. 2021 (19:32)Lucie
#14334   Díry ve vozovce v ulici Křížkovského u domu č. 18.21. 7. 2021 (19:17)Lucie
#14333   Díra ve vozovce u domu č 10 v ulici Křížkovského. 21. 7. 2021 (19:14)Lucie
#14332   V ulici Pospíšilova, před domem č. 4 a č. 3 je rozházeny odpad asi od popelaru.21. 7. 2021 (18:57)Lucie
#14331   Zarostly chodnik21. 7. 2021 (18:27)Marek
#14330   Vylomene21. 7. 2021 (17:31)Roman
#14329   Keře zasahujíci do chodníku. Po chodníku se tak musí kličkovat a chodit za sebou.21. 7. 2021 (16:52)Michaela
#14328   Spadla větev po bouřce před cca dvěma týdny. Přímo před vchodem Koněvova 107. Hlásím podruhé, již…21. 7. 2021 (16:49)Michaela
#14327   Už přes dva týdny zůstávají napolo spadlé větve po bouřce.21. 7. 2021 (16:32)Michaela
#14326   Dobrý den, v ulici U zásobní zahrady směrem k ulici Jana Želivského zasahují výhonky keřů s trny do chodníku.…21. 7. 2021 (16:20)Aleš
#14325   Nepořádek pod mostem21. 7. 2021 (16:17)Michaela
#14324   Pračka na ulici21. 7. 2021 (14:16)Telefonicky
#14323   Neskutečně rozbitý chodník zarostlý plevelem21. 7. 2021 (13:10)Honza
#14322   Střepy na cyklostezce21. 7. 2021 (12:31)Markéta
#14321   Postel21. 7. 2021 (12:16)Martin
#14320   Odpadky a nepořádek v okolí BUS zastávek Želivského. Neposekaná tráva, plno odpadků a nedopalků v odtových…21. 7. 2021 (10:48)Josef
#14319   bezdomovecke psaní v lesíku ve VB Prokopova x Lupacova 21. 7. 2021 (10:35)Jana
#14318   už přece a 4.den tu chybí pytlíky na všech čtyřech rozích21. 7. 2021 (10:09)marie
#14317   hromada po bezdomovcich u Rocha21. 7. 2021 (09:38)Jana

Čistá Trojka pro iPhone (stáhnout aplikaci) Čistá Trojka pro Android (stáhnout aplikaci)

Smyslem projektu Čistá Trojka je snaha zlepšit prostředí, ve kterém žijeme. Chceme žít ve městě, které bude oázou klidu, kde dobře udržované plochy zeleně, parků, ulic, veřejných prostranství bez odpadků, nedopalků, psích exkrementů, přeplněných kontejnerů, budou samozřejmostí. Všímejme si proto dobrých příkladů, jak žít v lepším prostředí a upozorňujme na ty špatné. My se o to snažíme prostřednictvím projektu Čistá Trojka! Přidejte se k nám!

Chceme, aby Praha 3 byla místem, kde se bude dobře žít!

Velkoobjemové kontejnery na září 2021

1. 8. 2021

Velkoobjemové kontejnery na září 2021

Pokud se potřebujete zbavit věcí velkých rozměrů, můžete využít velkoobjemových kontejnerů ( VOK ) jejichž přistavení na září je rozepsáno v tabulce.

VOK budou přistavovány v pracovní dny pouze po dobu 4 hodin v odpoledních hodinách a o víkendech ve stejném režimu v dopoledních hodinách. Po dobu přistavení VOK bude přítomna obsluha, která zajistí správné ukládání objemného odpadu a bude dohlížet, aby nedošlo ke zneužívání přistavených kontejnerů živnostníky a firmami.

 Žádáme občany, aby neodkládali odpad v jejich okolí!

 

 

 

Celý článek

Domácnosti plýtvají jídlem !

17. 7. 2021

Domácnosti plýtvají jídlem !

Třetina potravin, které ročně celosvětově vyprodukuje, skončí v odpadcích. Průměrný Čech ročně 785 kilo jídla spotřebuje a 200 vyhodí. Třetinu obědů ze školních jídelen žáci vyhodí do koše.

 

Celý článek

Vliv textilního průmyslu na životní prostředí

16. 6. 2021

Vliv textilního průmyslu na životní prostředí

Módní průmysl je považován za druhého největšího znečišťovatele životního prostředí, horší je jen ropný průmysl !

Systém módního průmyslu je celkem neúprosný – hrne se na nás ze všech stran a málokdo odolá lákavým slevám či trendovým novinkám.
Rychlá móda ročně zaplní obchody s oděvy – až 50 kolekcemi a výroba oblečení často není zcela etická (přeplněné dílny ve třetím světě, nelegální zaměstnávání uprchlíků nebo dětí, nedostatečné podmínky bezpečnosti práce apod.)
Zatím neexistuje nic jako „ekologická módní policie“, která by řešila pochybení v této oblasti.

 

 

Celý článek