Vyberte a nahlašte problém:
Úklid ulicPoškozený mobiliářNepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpadNepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad
Psí exkrementyChybějící sáčky na psí exkrementyVeřejné osvětleníVeřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu)
Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu)Černé skládkyZávady chodníků a komunikacíDalší podněty Čisté Trojce
#14255   Nepořádek po bezdomovcích - zeleň u auto Lada a okolo kryté zastávky MHD.14. 7. 2021 (10:49)Doubravka
#14254   Oblast pod železničním mostem se zaplňuje bezdomovci a spoustou odpadků. Tráva na druhé straně obrácená…14. 7. 2021 (10:44)Ales
#14253   Náměstí Jiřího z Lobkovic u Olsanskych hřbitovů. Hodně silným proudem protéká kohoutek s vodou. 14. 7. 2021 (08:37)Stanislav
#14252   Pítko na náměstí Jiřího z Lobkovic u sloupu v. o. č. 302736 protéká, nelze zastavit proud vody13. 7. 2021 (19:17)MP Praha 3
#14251   Dobrý den, Čajkovského ulice je zase extrémně špinavé, zvláště tam, kde žiji, Čajkovského 26. Neverending…13. 7. 2021 (17:06)Alessandro
#14250   U komunitního kompostu vedle MŠ Žerotínova jsou rozházené plechovky a jiný odpad. 13. 7. 2021 (16:26)Adéla
#14249   Dobrý den, prosím o úklid pelechu po bezdomovcích v ulici Květinková. Děkuji 13. 7. 2021 (15:07)Kamila
#14248   Vrak - stojí tu nejméně rok13. 7. 2021 (13:08)Natálie
#14247   Nepořádek u kontejnerů.13. 7. 2021 (10:54)Objeveno
#14246   Chybějící sáčky na rohu Jagellonské a Radhošťské13. 7. 2021 (08:35)Marien
#14245   Chybi sacky papirovena na psi exk. Prosim jen papirove jine nemaji vyznam.13. 7. 2021 (00:53)Petr
#14244   Rada bych pozadala o opravu naprosto neunosneho stavu silnic Jeseniova, Domazlicka a Rohacova. Za poslednich 20…12. 7. 2021 (22:23)Pavlina
#14243   Nepořádek u posezení12. 7. 2021 (17:05)Michaela
#14242   Popadané větve asi po bouřce z minulého týdne.12. 7. 2021 (17:01)Michaela
#14241   Dobry den v ulici Cajkovskeho17, primo pred vchodem u stromu je rozbite zrcadlo. Odvezete ho prosim? Dekuju RL12. 7. 2021 (16:11)Renáta
#14240   Jarov - téměř všude 12. 7. 2021 (12:23)Anna
#14239   Někdo se netrefil do popelnice 12. 7. 2021 (06:46)Lucie
#14238   Děkujeme za úklid11. 7. 2021 (19:55)Aneta
#14237   Asi urvaná hlava pítka. Děkujeme za vyřízení. A bylo by fajn i vyčistit ty tagy z obou stran. 11. 7. 2021 (18:57)Aneta
#14236   Neustalej bordel ve vnitrobloku ve slezske kdy sem chodi fetaci a bezdomovci a vyhazuji to vsechno ven. Je moznost…11. 7. 2021 (18:29)Karolína
#14235   Sportovní hřiště Habrová-poškozené povrchy11. 7. 2021 (16:45)Kateřina
#14234   V ulici Štítného vytéká že silnice voda. 11. 7. 2021 (15:51)Jiří
#14233   propadajici se chodnik po destich. Uz v minulosti tu o kousek vedle destova voda z parukarky zpusobila kaverny…11. 7. 2021 (10:02)Petr
#14232   Spadlý strom a větve. Olšanská x Jičínská, Praha 3. Č.v.o. 30109611. 7. 2021 (01:04)Městská Policie Praha 3
#14231   Vyhozená pračka a několik pytlů s odpadky. Koněvova 18 naproti, Praha 310. 7. 2021 (21:30)Městská Policie Praha 3
#14230   Injekční stříkačka u křoví naproti gymnázia Prazacka 10. 7. 2021 (13:03)Jana
#14229   Spadané stromy přes cestu10. 7. 2021 (07:49)Jan
#14228   Kamenná stezka na náměstí Barikád začíná postrádat řadu kamenů. Směr od středu náměstí k lavičkám…10. 7. 2021 (07:08)Žižkovák
#14227   Doupě bezdomovce9. 7. 2021 (16:38)Minda
#14226   Před týdnem spadl strom před domem Baranova 6. Hasiči ho odstranili z cesty, pořezali, ale už ty větve a…9. 7. 2021 (16:02)Jiří

Čistá Trojka pro iPhone (stáhnout aplikaci) Čistá Trojka pro Android (stáhnout aplikaci)

Smyslem projektu Čistá Trojka je snaha zlepšit prostředí, ve kterém žijeme. Chceme žít ve městě, které bude oázou klidu, kde dobře udržované plochy zeleně, parků, ulic, veřejných prostranství bez odpadků, nedopalků, psích exkrementů, přeplněných kontejnerů, budou samozřejmostí. Všímejme si proto dobrých příkladů, jak žít v lepším prostředí a upozorňujme na ty špatné. My se o to snažíme prostřednictvím projektu Čistá Trojka! Přidejte se k nám!

Chceme, aby Praha 3 byla místem, kde se bude dobře žít!

Velkoobjemové kontejnery na září 2021

1. 8. 2021

Velkoobjemové kontejnery na září 2021

Pokud se potřebujete zbavit věcí velkých rozměrů, můžete využít velkoobjemových kontejnerů ( VOK ) jejichž přistavení na září je rozepsáno v tabulce.

VOK budou přistavovány v pracovní dny pouze po dobu 4 hodin v odpoledních hodinách a o víkendech ve stejném režimu v dopoledních hodinách. Po dobu přistavení VOK bude přítomna obsluha, která zajistí správné ukládání objemného odpadu a bude dohlížet, aby nedošlo ke zneužívání přistavených kontejnerů živnostníky a firmami.

 Žádáme občany, aby neodkládali odpad v jejich okolí!

 

 

 

Celý článek

Domácnosti plýtvají jídlem !

17. 7. 2021

Domácnosti plýtvají jídlem !

Třetina potravin, které ročně celosvětově vyprodukuje, skončí v odpadcích. Průměrný Čech ročně 785 kilo jídla spotřebuje a 200 vyhodí. Třetinu obědů ze školních jídelen žáci vyhodí do koše.

 

Celý článek

Vliv textilního průmyslu na životní prostředí

16. 6. 2021

Vliv textilního průmyslu na životní prostředí

Módní průmysl je považován za druhého největšího znečišťovatele životního prostředí, horší je jen ropný průmysl !

Systém módního průmyslu je celkem neúprosný – hrne se na nás ze všech stran a málokdo odolá lákavým slevám či trendovým novinkám.
Rychlá móda ročně zaplní obchody s oděvy – až 50 kolekcemi a výroba oblečení často není zcela etická (přeplněné dílny ve třetím světě, nelegální zaměstnávání uprchlíků nebo dětí, nedostatečné podmínky bezpečnosti práce apod.)
Zatím neexistuje nic jako „ekologická módní policie“, která by řešila pochybení v této oblasti.

 

 

Celý článek