Vyberte a nahlašte problém:
Úklid ulicPoškozený mobiliářNepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpadNepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad
Psí exkrementyChybějící sáčky na psí exkrementyVeřejné osvětleníVeřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu)
Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu)Černé skládkyZávady chodníků a komunikacíDalší podněty Čisté Trojce
#14822   přeplněné kontejnery na třídění odpadu19. 9. 2021 (19:21)Marianne
#14821   Duch Žižkova 18. 9. 2021 (22:45)Don
#14820   . Unok vody 18. 9. 2021 (21:45)Tomáš
#14819   Nepořádek na parcele 1856/1, hlavně na její vrchní části u laviček, pod okny a balkony (odpadky všeho…18. 9. 2021 (20:11)Zdenek
#14818   Odpadky uprostred chodniku18. 9. 2021 (19:10)Michaela
#14817   otevreny kryt elektrickeho telesa lampy na detskem hristi18. 9. 2021 (18:39)petr
#14816   Nepořádek chmelnice, pozůstatek párty bezdomovců, denně... 18. 9. 2021 (14:11)Doubravka
#14815   Totalni neporadek na a okolo tramvajove zastavky Lipanska., vcetne poblitych mist. 18. 9. 2021 (12:17)Vendula
#14814   Dobrý den, chtěla bych Vás velmi požádat, o zastřižení a úpravu zeleně na adrese U Kněžské louky…18. 9. 2021 (12:02)Radka
#14813   Nepořádek okolo kontejnerů.18. 9. 2021 (11:58)Kamil
#14812   Nepořádek na Spojovací 18. 9. 2021 (11:01)Doubravka
#14810   Neustale se zvetsujici černá skládka, která je pristupna vsem včetně potkanů17. 9. 2021 (16:05)Alex
#14809   Vysypane sklo v zabradli17. 9. 2021 (11:24)Pavlina
#14808   Dobrý den, prosím o zajištění úklidu drobného nepořádku, viz příloha. 17. 9. 2021 (10:36)Michaela
#14807   Chybí dlouhodobě úklid ulic a zeleně za Policii - nedostatečný interval. 17. 9. 2021 (10:30)Michaela
#14806   Popraskaný chodnik17. 9. 2021 (10:27)Michaela
#14805   Tráva na chodníku - dříve se to pravidelně uklízelo, letos snad ani jednou. A už je z toho hotovy prales…17. 9. 2021 (10:22)Michaela
#14804   Chybějící a vytrhané malé chodníkové dlaždice. 17. 9. 2021 (10:04)Roman
#14803   Odpadky - pod schody z Krejcarku smerem na Prazacku17. 9. 2021 (09:30)Martin
#14802   Velké množství rozházených zbytků pečiva. Hnije to a láká škůdce. Fotky z počátku týdne. Dnes přibylo…17. 9. 2021 (09:03)Jana
#14801   Mrtvý otrávený potkan17. 9. 2021 (08:31)Petr
#14800   Bordel den po úklidu17. 9. 2021 (08:20)Don
#14798   Olej, střepy, vajgly17. 9. 2021 (08:14)Don
#14797   Fontána ve vnitrobloku Bezovka (Kubelíkova) je plná komářích larev, máme jich už díky tomu značný výskyt…16. 9. 2021 (21:53)Olina
#14796   Vložil(a): Petr   |   23. 11. 2020 (01:03) Přibližně od kolaudace rekonstrukce Kostnickeho nám. nesvítí…16. 9. 2021 (20:34)Petr
#14795   Odpadky u kostela16. 9. 2021 (17:18)Telefonicky
#14794   Od pondělí, kdy jsem nahlásila, pouze přibylo znečistěných míst v Jeseniově 131 až 117.Bohužel žádný…16. 9. 2021 (15:35)Jitka
#14792   Opět Sladkovského nám a Vlkova,vždy lajdácky opraveno,neustále stejná místa.16. 9. 2021 (13:06)Lenka
#14791   Pred Hajkova 9. 16. 9. 2021 (12:19)Björn
#14790   Odložená pneumatika16. 9. 2021 (12:12)Radim

Čistá Trojka pro iPhone (stáhnout aplikaci) Čistá Trojka pro Android (stáhnout aplikaci)

Smyslem projektu Čistá Trojka je snaha zlepšit prostředí, ve kterém žijeme. Chceme žít ve městě, které bude oázou klidu, kde dobře udržované plochy zeleně, parků, ulic, veřejných prostranství bez odpadků, nedopalků, psích exkrementů, přeplněných kontejnerů, budou samozřejmostí. Všímejme si proto dobrých příkladů, jak žít v lepším prostředí a upozorňujme na ty špatné. My se o to snažíme prostřednictvím projektu Čistá Trojka! Přidejte se k nám!

Chceme, aby Praha 3 byla místem, kde se bude dobře žít!

Nerecyklovatelný recyklovatelný obal?

14. 10. 2021

Nerecyklovatelný recyklovatelný obal?

V oblasti třídění odpadů se často setkáváme s paradoxy, které nejsou na první pohled zcela patrné..Dnes se podíváme na jeden takový paradox. Na vlastně nerecyklovatelný recyklovatelný obal. Řeč bude o kovových tlakových obalech. Obalech, ve kterých si kupujeme deodoranty, antiperspiranty, pěny na holení, barvy nebo osvěžovače vzduchu. Mnohdy s vírou, že tyto kovové obaly stačí vhodit do kontejneru na drobný kovový odpad. A věříme, že budou zrecyklovány. 

 

 

Celý článek

Velkoobjemové kontejnery na říjen 2021

30. 9. 2021

Velkoobjemové kontejnery na říjen 2021

Pokud se potřebujete zbavit věcí velkých rozměrů, můžete využít velkoobjemových kontejnerů ( VOK ) jejichž přistavení na říjen je rozepsáno v tabulce.

VOK budou přistavovány v pracovní dny pouze po dobu 4 hodin v odpoledních hodinách a o víkendech ve stejném režimu v dopoledních hodinách. Po dobu přistavení VOK bude přítomna obsluha, která zajistí správné ukládání objemného odpadu a bude dohlížet, aby nedošlo ke zneužívání přistavených kontejnerů živnostníky a firmami.

 Žádáme občany, aby neodkládali odpad v jejich okolí!

 

Celý článek