Vyberte a nahlašte problém:
Úklid ulicPoškozený mobiliářNepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpadNepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad
Psí exkrementyChybějící sáčky na psí exkrementyVeřejné osvětleníVeřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu)
Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu)Černé skládkyZávady chodníků a komunikacíDalší podněty Čisté Trojce
#14789   Nefunkční koloběžka 16. 9. 2021 (11:00)Jan
#14788   Bohužel si tady někdo odložil svůj bordel 16. 9. 2021 (09:36)Kristýna
#14786   Nějaký dobrák tu vyhodil odpadky. 16. 9. 2021 (09:28)Denis
#14785   Dobrý den , Psi exkrementy mezi Bořivojova 69 a 71. Prosím o úklid . Dekuju! S pozdravem 16. 9. 2021 (08:51)Katsiaryna
#14784   Na rohu Buchovcovy a Koněvovy ulice někdo vyskladnil nepoužitý nábytek....16. 9. 2021 (08:30)Igor
#14783   vyhozený gauč a peřiny16. 9. 2021 (08:23)Jakub
#14782   Strepy na chodniku u prechodu16. 9. 2021 (08:07)Pavlina
#14781   Dobrý den, někdo řádil u popelnic, mohu Vás poprosit o úklid? Děkuji! Ondřej Tyleček 16. 9. 2021 (08:03)Ondřej
#14780   Odpadky na Náměstí barikad16. 9. 2021 (07:38)Jiří
#14779   Vysypana popelnice Žerotínova 16. 9. 2021 (07:33)Jiří
#14778   pytle má chodníku15. 9. 2021 (17:59)Jan
#14777   Vyhozený gauč a matrace u kontejnerů na odpad15. 9. 2021 (17:35)Josef
#14776   Dobrý den, Placek před KC Vozovna. Prosím o uklizeni odpadků.15. 9. 2021 (17:06)Pastva
#14775   Zastávky na Želivského v obou směrech jsou plné nedoplatků. Uklízí to někdo v současné době? Děkuji. 15. 9. 2021 (14:42)Jiří
#14774   Odpadky na ulici - bohužel nekdo nevi, že existuje koš. Je toho tady spousta v okolí. Válí se to různě po zemi.15. 9. 2021 (14:31)Michaela
#14773   Nepořádek v křoví (elektroodpad, oblečení)15. 9. 2021 (14:25)Petr
#14772   strasny neporadek - krabice , papíry, ....Jeronymova 11 njde ni foťák 15. 9. 2021 (13:52)Jana
#14771   Odpadky v celé spodní části ulice Jeronýmova15. 9. 2021 (13:20)Matěj
#14770   matrace po bezdomovcich v květinové ulici15. 9. 2021 (12:50)Jana
#14769   Dobrý den, rádi bychom měli uklizený strojově chodník před Základní školu na nám Jiřího z Poděbrad.…15. 9. 2021 (12:33)michal
#14768   lidský exkrement pod lavickou na Ohrade15. 9. 2021 (12:01)Jana
#14767   Nepořádek kolem popelnic Adresa je na Balkáně 2529 Praha 3 15. 9. 2021 (09:17)Pavel
#14766   Bordel15. 9. 2021 (09:09)Don
#14765   Dobrý den, prosím o opravu veř. osvětlení - lampa č. 301020 v Chelčického ulici nedaleko č. o. 39 (RIAPS)…15. 9. 2021 (09:09)David

Čistá Trojka pro iPhone (stáhnout aplikaci) Čistá Trojka pro Android (stáhnout aplikaci)

Smyslem projektu Čistá Trojka je snaha zlepšit prostředí, ve kterém žijeme. Chceme žít ve městě, které bude oázou klidu, kde dobře udržované plochy zeleně, parků, ulic, veřejných prostranství bez odpadků, nedopalků, psích exkrementů, přeplněných kontejnerů, budou samozřejmostí. Všímejme si proto dobrých příkladů, jak žít v lepším prostředí a upozorňujme na ty špatné. My se o to snažíme prostřednictvím projektu Čistá Trojka! Přidejte se k nám!

Chceme, aby Praha 3 byla místem, kde se bude dobře žít!

Nerecyklovatelný recyklovatelný obal?

14. 10. 2021

Nerecyklovatelný recyklovatelný obal?

V oblasti třídění odpadů se často setkáváme s paradoxy, které nejsou na první pohled zcela patrné..Dnes se podíváme na jeden takový paradox. Na vlastně nerecyklovatelný recyklovatelný obal. Řeč bude o kovových tlakových obalech. Obalech, ve kterých si kupujeme deodoranty, antiperspiranty, pěny na holení, barvy nebo osvěžovače vzduchu. Mnohdy s vírou, že tyto kovové obaly stačí vhodit do kontejneru na drobný kovový odpad. A věříme, že budou zrecyklovány. 

 

 

Celý článek

Velkoobjemové kontejnery na říjen 2021

30. 9. 2021

Velkoobjemové kontejnery na říjen 2021

Pokud se potřebujete zbavit věcí velkých rozměrů, můžete využít velkoobjemových kontejnerů ( VOK ) jejichž přistavení na říjen je rozepsáno v tabulce.

VOK budou přistavovány v pracovní dny pouze po dobu 4 hodin v odpoledních hodinách a o víkendech ve stejném režimu v dopoledních hodinách. Po dobu přistavení VOK bude přítomna obsluha, která zajistí správné ukládání objemného odpadu a bude dohlížet, aby nedošlo ke zneužívání přistavených kontejnerů živnostníky a firmami.

 Žádáme občany, aby neodkládali odpad v jejich okolí!

 

Celý článek