Vyberte a nahlašte problém:
Úklid ulicPoškozený mobiliářNepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpadNepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad
Psí exkrementyChybějící sáčky na psí exkrementyVeřejné osvětleníVeřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu)
Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu)Černé skládkyZávady chodníků a komunikacíDalší podněty Čisté Trojce
#13190   Neodvezené vánoční stromky23. 2. 2021 (09:36)Petr
#13189   Skoro povalená cedule s názvem ulice 22. 2. 2021 (20:39)Marcela
#13188   Neustále velké množství cigaretových oharků kolem Žabky a také psí exkrementy a často různé odpadky…22. 2. 2021 (19:27)Věra
#13187   Nefunkční lampa před domem Radhošťská 2005/322. 2. 2021 (18:47)Veronika
#13186   Injekční stříkačka 22. 2. 2021 (17:47)Tomas
#13185   Dobrý den, můj podnět ohledně několikaletého nepořádku v důsledku chybějící zábrany mezi garáží…22. 2. 2021 (15:28)Petr
#13184   Dobrý den, prosím o předání kompetentní organizaci. Rozbité zábradlí před ZŠ nám. J. z Poděbrad. Děkuji22. 2. 2021 (14:47)Kamila
#13183   Taška s odpadky v parku u nemocnice...22. 2. 2021 (13:40)Martin
#13182   Injekční stříkačky a jiné narkovybaveni u WMŠ. Prosím o úklid, děkuji. 22. 2. 2021 (13:05)Tomáš
#13181   Skříň 22. 2. 2021 (12:43)Kristýna
#13180   Upadlé kolo22. 2. 2021 (12:03)Marek
#13179   Stromek, matrace, roztrhané papíry a jiný nepořádek pod lávkou na Ohradě a v okolí...22. 2. 2021 (11:57)Martin
#13178   Dobrý den, prosím o úklid křesla-ulice Kolínská č. 12. Děkuji22. 2. 2021 (11:48)Kamila
#13177   Dobrý den, prosím o odstranění kartonu v rabátku-Ondříčkova č. 4. Děkuji22. 2. 2021 (11:44)Kamila
#13176   Dobrý den, další foto prostředí, ve kterém tu žijeme. Ale opět si nejsem jistý, zda má cenu to uklízet,…22. 2. 2021 (11:24)Ondřej
#13175   Neporadek u objektu uprostred namesti, odpadky, vanocni stromky, 22. 2. 2021 (10:15)Pavlína
#13174   Nábytek na chodníku22. 2. 2021 (09:57)Telefonicky
#13173   Plne kose22. 2. 2021 (08:35)Daniel
#13172   Dobrý den, pohozená matrace na rohu domu Štítného 35 a Chlumova u výjezdů z garáží. Rohový dům matrace…22. 2. 2021 (07:27)Jaroslav
#13171   Dobrý den, posílám opět foto zde bohužel běžné situace.Rozházené odpadky, ve kterých někdo ze zdejší…21. 2. 2021 (20:16)Ondřej
#13170   Plne kose21. 2. 2021 (08:46)Daniel
#13169   Stará pračka v ulici Pospíšilová u kontajneru hospody. 20. 2. 2021 (19:52)Lucie
#13168   Nepořádek kolek kontejnerů na tříděný odpad. 20. 2. 2021 (09:47)Štěpán
#13167   Boule na vozovce. Cca 30x30x15 cm. Celkem dost vystupuje nad povrch a dre se o ni podvozkem vozidla. 19. 2. 2021 (21:38)Tomáš
#13166   Na parkovišti naproti obchodu Penny market, ulice Malešická jsou odstaveny momentálně 3 auta bez SPZ, která…19. 2. 2021 (17:50)Hana
#13165   Dobry den, v ulice Sudomerska v casti od Lucemburske dolu je bohuzel po roztani snehu dost psich exkrementu (cast…19. 2. 2021 (17:06)Kamil
#13164   Nepořádek u popelnic.19. 2. 2021 (15:02)Objeveno
#13163   Dobrý den, prosím o odvoz dvou pohozenych vánočních stromků v blízkosti vstupu do parku na křižovatce…19. 2. 2021 (12:12)Petra
#13162   Nepořádek u garáží.19. 2. 2021 (11:05)Objeveno
#13161   Nepořádek kolem klece na popelnice19. 2. 2021 (11:02)Objeveno

Čistá Trojka pro iPhone (stáhnout aplikaci) Čistá Trojka pro Android (stáhnout aplikaci)

Smyslem projektu Čistá Trojka je snaha zlepšit prostředí, ve kterém žijeme. Chceme žít ve městě, které bude oázou klidu, kde dobře udržované plochy zeleně, parků, ulic, veřejných prostranství bez odpadků, nedopalků, psích exkrementů, přeplněných kontejnerů, budou samozřejmostí. Všímejme si proto dobrých příkladů, jak žít v lepším prostředí a upozorňujme na ty špatné. My se o to snažíme prostřednictvím projektu Čistá Trojka! Přidejte se k nám!

Chceme, aby Praha 3 byla místem, kde se bude dobře žít!

Velkoobjemové kontejnery v březnu 2021

27. 2. 2021

Velkoobjemové kontejnery v březnu 2021

Pokud se potřebujete zbavit věcí velkých rozměrů, můžete využít velkoobjemových kontejnerů ( VOK ) jejichž přistavení na březen je rozepsáno v tabulce.

VOK budou přistavovány v pracovní dny pouze po dobu 4 hodin v odpoledních hodinách a o víkendech ve stejném režimu v dopoledních hodinách. Po dobu přistavení VOK bude přítomna obsluha, která zajistí správné ukládání objemného odpadu a bude dohlížet, aby nedošlo ke zneužívání přistavených kontejnerů živnostníky a firmami.

 Žádáme občany, aby neodkládali odpad v jejich okolí!

 

Celý článek

Neviditelný čárový kód- revoluce v recyklování?

14. 2. 2021

Neviditelný čárový kód- revoluce v recyklování?

Ti kdo doma třídí odpad, se často snaží přijít na to, které potravinové obaly lze recyklovat. Stroje v třídících továrnách mohou mít stejný problém. Nová technologie „neviditelného čárového kódu“ by tyto potíže mohla vyřešit.

 

 

Celý článek

Velkoobjemové kontejnery v únoru 2021

30. 1. 2021

Velkoobjemové kontejnery v únoru 2021

Pokud se potřebujete zbavit věcí velkých rozměrů, můžete využít velkoobjemových kontejnerů ( VOK ) jejichž přistavení na únor je rozepsáno v tabulce.

VOK budou přistavovány v pracovní dny pouze po dobu 4 hodin v odpoledních hodinách a o víkendech ve stejném režimu v dopoledních hodinách. Po dobu přistavení VOK bude přítomna obsluha, která zajistí správné ukládání objemného odpadu a bude dohlížet, aby nedošlo ke zneužívání přistavených kontejnerů živnostníky a firmami.

Žádáme občany, aby neodkládali odpad v jejich okolí!

 

Celý článek