Černé skládky #18459 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   24. 1. 2023 (23:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložené desky vedle elektrického kiosku.

Reakce Čisté Trojky | 27. 1. 2023 (09:51)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místo zajedeme poklidit.
Pavel, Čistá Trojka