Psí exkrementy #18454 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Alžbeta   |   24. 1. 2023 (13:01) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zase velké množství, cely trávník kolem plotu

Reakce Čisté Trojky | 24. 1. 2023 (14:32)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme ke komplexnímu úklidu lokality.
Pavel, Čistá Trojka