Poškozený mobiliář #18438 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Doubravka   |   21. 1. 2023 (20:24) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená cedule u Na Vrcholu 2

Reakce Čisté Trojky | 23. 1. 2023 (08:32)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme úklidové firmě na zeleň, aby zajistila výměnu cedule.
Děkujeme
Kamila

Vložil(a): Doubravka   |   23. 1. 2023 (13:19) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dekuji predem