Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #18007 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Míša Z.   |   22. 11. 2022 (11:33) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Uschly strom - sakura

Reakce Čisté Trojky | 23. 11. 2022 (13:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka