Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #18000 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michaela   |   21. 11. 2022 (15:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosíme uklidit nepořádek po odvozu kontejnerů na odpad pro stavbu. Jedná se o ulici Sudomerska/ Taboritska za opravovanym bytovým domem. U skladu Pemi je po odvezeni kontejneru pro odpad stavby hromada sběru, který tam ostatní nahazeli. Opravdu se v tom nedá jezdit s vozíky a vykládat zboží. Prosíme o rychlé osvěžení. Děkuji Svitáková

Reakce Čisté Trojky | 23. 11. 2022 (13:28)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, něco pobrali, ale nedá se zde zaparkovat. Lidi a řidiči troubí, že jim překážíme a navíc je riziko tahání odpadu mezi zaparkovanými auty. Budeme se snažit se na místě zastavit při odparkování nějakého vozu.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Michaela   |   25. 11. 2022 (11:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, bohužel je to tam stále horší. Prostě jeden nepořádek láká ostatní přihazovat. :-(
Máme tam zaparkovaná naše firemní vozidla (PeMi drogerie), určitě nebude problém preparkovat na dobu čištění. Pokud přijedete v době od 7:00 - 15:00 hod je ve skladu stále někdo, kdo vám autem uvolní místo. Budeme moc rádi za úklid.
Přeji hezký den Svitáková

Reakce Čisté Trojky | 25. 11. 2022 (12:00)

Dobrý den,
děkujeme! Tedy se příští týden pokusíme ozvat. Dnes to bylo bez šance. Stavba probíhá, zákaz zastavení a dvě velké dodávky přímo v místě nepořádku.
Pavel, Čistá Trojka