Úklid ulic #17525 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vojtěch   |   23. 9. 2022 (08:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Od rekonstrukce plynovodu a dodělání chodníku tohle ve Štítného už víc než týden straší. Ostatní si odvezli
..

Reakce Čisté Trojky | 23. 9. 2022 (09:11)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na TSK.
Pavel, Čistá Trojka