Veřejné osvětlení #17104 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kristyna   |   3. 8. 2022 (11:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odlozene pytle se suti
Cvo 301553

Reakce Čisté Trojky | 4. 8. 2022 (10:09)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Vámi uvedené místo, nesouhlasí s fotografií. Prosím o upřesnění místa. Čistá Trojka