Závady chodníků a komunikací #16843 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tereza   |   22. 6. 2022 (10:13) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Uz dlouho je tu rozbity chodnik, po tme nekdo muze zakopnout, s kocarkem je to taky trochu narocne. Moc Vam predem dekuji za vyreseni, delate skvelou praci!

Reakce Čisté Trojky | 22. 6. 2022 (14:00)

Dobrý den,

předáváme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

Reakce Čisté Trojky | 22. 6. 2022 (18:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZSSCBRP.