Závady chodníků a komunikací #16828 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Marketa   |   20. 6. 2022 (18:32) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o opravu stále se zvětšujícího výmolu.

Reakce Čisté Trojky | 21. 6. 2022 (13:14)

Dobrý den,

předáváme Váš podnět na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 21. 6. 2022 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZEERVXJ.