Závady chodníků a komunikací #16528 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   12. 5. 2022 (10:33) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

rozebraná mozaika na chodníku-cíp Rokycanova x Prokopova

Reakce Čisté Trojky | 12. 5. 2022 (12:34)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, odesíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

Za MČ-P3 *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 17. 5. 2022 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZWQMYTM.