Závady chodníků a komunikací #16513 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   10. 5. 2022 (22:42) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na rohu ulic Kubelíkova a Bořivojova je naproti lampě číslo 300 735 poškozená/rozpadlá a viklající se dlažba chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 11. 5. 2022 (07:44)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací k opravě.

Reakce Čisté Trojky | 17. 5. 2022 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZPSVACP.