Závady chodníků a komunikací #15406 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Zdeněk   |   24. 11. 2021 (13:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulomený sloupek proti parkování

Reakce Čisté Trojky | 25. 11. 2021 (10:07)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK na dopravní znační.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 25. 11. 2021 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZIMTYVS.