Černé skládky #15389 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Alena   |   22. 11. 2021 (06:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zřejmě se zařizuje nějaký bezdomovec, mezi Pitterovou a sportovním areálem s restaurací u Parukářky. Vpravo v trávě cca 10 m? od křižovatky a cca 5-7 m od cesty.
Děkuji předem.
Kdyby tam spal bezďák, zkuste ho taky naložit ☺.

Pokud někde uvidíte stany, tak taky prosím zlikvidovat. Tyhle včera "vyprovodili" měšťáci. Není na to místo vidět od cesty/silnice, měli to kousek od plotu skautíků. Určitě zase už někde stanují.

Reakce Čisté Trojky | 22. 11. 2021 (15:29)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Místo v tomto týdnu navštívíme. Pavel, Čistá Trojka