Úklid ulic #15061 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Marketa   |   13. 10. 2021 (15:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Schodiště ze Seifertovy ul. na Vítkovskou cyklostezku.