Úklid ulic #15048 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Barbora   |   12. 10. 2021 (13:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky kolem popelnic a na chodníku

Reakce Čisté Trojky | 13. 10. 2021 (14:47)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo by měla svézt a poklidit firma AVE. Zkontrolujeme následující pracovní den.
Pavel, Čistá Trojka