Černé skládky #9714 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lucie   |   18. 11. 2019 (14:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ve vnitrobloku si udelal nekdo skladku... uz je to tu par tydnu :-(

Reakce Čisté Trojky | 18. 11. 2019 (15:13)

Dobrý den, děkujeme za váš podnět. Na místo se tento týden zajedeme podívat. Čistá trojka

Reakce Čisté Trojky | 4. 12. 2019 (15:38)

Dobrý den,
nelze se dostat k místu kvůli parkujícím autům. Budeme ještě zkoušet.
Pavel, Čistá Trojka