Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #9659 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Neal   |   10. 11. 2019 (11:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpad u kontejnerů

Reakce Čisté Trojky | 11. 11. 2019 (09:46)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět a opět předáváme k prověření na MČ Praha 3 kdo by se zde měl o tato kontejnerová stání starat. Nemyslíme si totiž že by zde měla dělat neustálý a pravidelný úklid Čistá Trojka. Jedná se o komunální odpad ve vlastnictví SVJ.
Pavel, Čistá Trojka