Úklid ulic #9561 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Marie   |   24. 10. 2019 (08:33) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V bezbarierovem vstupu na stezku se zasto objevuji odpadky,psi exkrementy a bohuzel je tam hodne citit moc.Chtelo by to obcas vycistit.situace s odpadky neni o nic lepsi u nejblizsi lavicky a drevene drahy...

Reakce Čisté Trojky | 24. 10. 2019 (10:48)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Jedná se o pravidelný a komplexní úklid. Předáme zodpovědné úklidové firmě.
Pavel, Čistá Trojka