Úklid ulic #9552 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vladimír   |   23. 10. 2019 (15:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Po opravě kabelů v ul.Roháčova zůstal před domem čp. nepořádek.Zejména posypový materiál na chodníku který nosíme až do domu a do bytů.Dále a hromada písku na parkovišti a,cihly, obruby. v neupravené zeleni.

Reakce Čisté Trojky | 24. 10. 2019 (14:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na MČ Praha 3 k předání na zodpovědnou stavební firmu.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Vladimír   |   24. 10. 2019 (22:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky za informaci a očekávám další zprávy,nebo raději odstranění závad
Vladimír

Vložil(a): Vladimír   |   11. 11. 2019 (10:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dnes je 11.11. a vůbec nic se nezměnilo .
Proč ?!
Vladimír