Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #9536 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ladislav   |   21. 10. 2019 (22:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
v ulici Vinohradská č. p. 158 naproti u hřbitovní zdi v zeleni se nachází větší množství oblečení, jedné OSB desky a jiného drobného odpadu.

Reakce Čisté Trojky | 22. 10. 2019 (16:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Budeme řešit dle majitele pozemku.
Pavel, Čistá Trojka