Černé skládky #9501 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): David   |   16. 10. 2019 (20:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na černo nainstalovaná mobilní toaleta o kterou se nikdo nestará - nevyváží exkrementy, nezajistuje její údržbu. Hyzdí okolí a obtěžuje silným zápachem

Reakce Čisté Trojky | 17. 10. 2019 (12:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor životního prostředí k přezkoumání kdo je zodpovědný za odvoz této hrůzy. Pavel, Čistá Trojka