Úklid ulic #9499 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jiří   |   16. 10. 2019 (12:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyteklý a stále čerstvý beton na nedávno položené dlažbě, který pomalu zasychá. Nutné odstranit co nejdříve.

Reakce Čisté Trojky | 16. 10. 2019 (13:42)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předali jsme zodpovědné firmě TSK k nápravě. Pavel, Čistá Trojka