Další podněty Čisté Trojce #9485 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   14. 10. 2019 (23:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Před dvěma měsíci proběhla oprava chodníku a do dnes před naším domem straší hromada vykopaného asfaltu. Prosíme o odstranění. mládež nám hází kusy na garáže a jinak ta hromada nepřidává na vhledu domu na kráse. Předem děkuji.

Reakce Čisté Trojky | 15. 10. 2019 (13:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme k úklidu na zodpovědnou organizaci.
Pavel, Čistá Trojka