Úklid ulic #9456 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Mikuláš   |   9. 10. 2019 (10:23) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Tak značka je tu stále jen se přesunula na přechod a lidé nemohou chodit po přechodu . Ke značce přibyla slušivá botka. Hlášeno již potřetí. Asi by to měl vyřešit někdo jiný než tsk. Odvézt do odpadu když o to nemají zájem.

Reakce Čisté Trojky | 9. 10. 2019 (10:31)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Toto je opravdu špatně. Naložit a vyhodit nám to přijde škoda. Zkusíme zaurgovat.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Mikuláš   |   9. 10. 2019 (13:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

:-) děkuji