Další podněty Čisté Trojce #9426 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Kamila   |   4. 10. 2019 (10:59) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník, nad úroveň terénu vystupuje asfaltová hrouda. Hrozí zranění chodců zejména za snížené viditelnosti.

Reakce Čisté Trojky | 4. 10. 2019 (11:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme zodpovědné firmě TSK k opravě.
Pavel, Čistá Trojka