Úklid ulic #9405 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Radka   |   1. 10. 2019 (09:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v ulici jeseniova, odpadky. Z Biskupcovy 95 směrem ke Koněvově

Reakce Čisté Trojky | 1. 10. 2019 (11:53)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předáno Pražským službám ke komplexnímu úklidu ulice. Pavel, Čistá Trojka