Další podněty Čisté Trojce #9365 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): TomášN   |   24. 9. 2019 (14:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozpadly obrubnik, kostky v ulici

Reakce Čisté Trojky | 24. 9. 2019 (15:28)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme zodpovědné firmě TSK k opravě.
Pavel, Čistá Trojka