Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #9345 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Lukáš   |   22. 9. 2019 (16:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpadky

Reakce Čisté Trojky | 23. 9. 2019 (12:03)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Poklidili jsme. Čistá trojka