Úklid ulic #9327 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Čistá   |   19. 9. 2019 (11:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v domečku

Reakce Čisté Trojky | 19. 9. 2019 (11:47)

Poklidila Čistá trojka