Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #9288 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Radek   |   14. 9. 2019 (08:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek nejspíše po bezdomovci. Za domem u trafostanice. U kněžské louky 10