Poškozený mobiliář #9249 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Terka   |   8. 9. 2019 (16:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybejici prkna na cyklo-atrakci

Reakce Čisté Trojky | 9. 9. 2019 (12:11)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme správci prvku.
Pavel, Čistá Trojka