Úklid ulic #9163 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Mikuláš   |   28. 8. 2019 (23:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na rohu ulic Seifertova a Krásova probíhá stavba. Jezdí z ní jedno nákladní auto za druhým. Z něj padá bahno, to sice čistí vůz, ale chodníky nečistí nikdo. Na chodnících je nyní extrémní množství prachu, které víří projíždějící tramvaje a auta. Už jsem měl díky tomu potíž s infekcí v oku, díky špíně která je nyní ve vzduchu. Každým dnem se to zhoršuje.

Reakce Čisté Trojky | 29. 8. 2019 (10:53)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na MČ Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka