Další podněty Čisté Trojce #9162 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jiri   |   28. 8. 2019 (19:40) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Jiz tretim rokem stoji auto vrak v ulici Šikmá. Nema platne parkovaci povoleni, nema spz, je poskozeno...
I kdyz se v ulici delaji udrzby, tak auto neodtahnou. Pokud bych stal venku ja, tak uz by bylo na odtahovem parkovisti a stalo by me to 2.500

Reakce Čisté Trojky | 29. 8. 2019 (10:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Magistrát odd. vraky.
Pavel, Čistá Trojka