Černé skládky #9161 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Karel   |   28. 8. 2019 (16:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den
U hřbitovní zdi je bezdomovecký přístřešek. Prosím Vás o odstranění tohoto příbytku.
Budeto určitě velký úklid. Je to tzv. stan z igelitu a deky. Okolo je velké množství odpadků. Děkuji mnohokrát za spolupráci. S pozdravem Karel

Reakce Čisté Trojky | 30. 8. 2019 (17:12)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Budeme řešit v následujícím týdnu s majiteli pozemku a zodpovědnými organizacemi.
Pavel, Čistá Trojka