Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #9132 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): str. 3366   |   25. 8. 2019 (10:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek kolem kontejnerů + mezi stojícími vozidly

Reakce Čisté Trojky | 27. 8. 2019 (12:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místech je čisto. Čistá trojka