Další podněty Čisté Trojce #9124 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): David   |   22. 8. 2019 (21:22) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra v chodníku,
prosím ohlásit na TSK, aby zjednali nápravu, než si tam někdo zlomí nohu.
Děkuji.

Reakce Čisté Trojky | 23. 8. 2019 (09:32)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předaváme TSK. Čistá trojka