Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #9020 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): BoBo   |   11. 8. 2019 (11:46) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o zajištění deratizace proti potkanům okolo domu Lupáčova 10-20. Hemží se to tady ve dne v noci. Děkuji za předání požadavku na příslušný odbor a žádám o zpětnou vazbu. Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 12. 8. 2019 (17:22)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme a budeme vás informovat. Pavel, Čistá Trojka