Další podněty Čisté Trojce #9017 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Roman   |   9. 8. 2019 (18:47) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Śpinavá fasáda zejména přízemí polikliniky
Zarezlé mříže na oknech v přízemí a oprýskaná okna
Hnusné vrzající vstupní dveře
Smrdící odpadové kontejnery v průchodu

Reakce Čisté Trojky | 12. 8. 2019 (17:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci budovy k nápravě. Pavel, Čistá Trojka