Úklid ulic #8988 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Dana   |   5. 8. 2019 (17:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o úklid podloubí pod paneláky u prodejny ALbert v Kubelíkově ul. Zaschlé bláto v celém prostoru, špína, zápach. Zároveň prosím o odstranění plastové misky s hnijícím obsahem (exkrementy nebo hnijící potravina?), která je položena nad vchodem do domu Kubelíkova 62 (zamřížované okno vlevo nahoře na úrovni dveří) a jejíž obsah stéká po čelní stěně u vchodu. Prostor u vchodu opět posprejován :-(. Děkuji. Ficzová

Reakce Čisté Trojky | 7. 8. 2019 (14:06)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci objektu SZM. S pozdravem Čistá trojka