Úklid ulic #8965 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   3. 8. 2019 (07:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

neporadek na ulici

Reakce Čisté Trojky | 5. 8. 2019 (11:44)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě je čisto. Čistá trojka