Úklid ulic #8956 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Denis   |   2. 8. 2019 (10:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pokud je takova prosba mozna. Poprosil bych o vycisteni vysokotlakym cisticem usek Zerotinova 53 - 57. Chodnik je pocurany od psu a hlavne u vchodu do domu to neprijemne zapacha.

Reakce Čisté Trojky | 2. 8. 2019 (13:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pokusíme se k Vám v příštím týdnu poslat auto s vapkou.
Pavel, Čistá Trojka