Další podněty Čisté Trojce #8927 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Madlen   |   30. 7. 2019 (11:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník na dvou místech naproti domu U rajské zahrady 2 je v tom nejprudším svahu, je těžké se výmolu vyhnout a jen se divím, že se tam ještě někdo nepřerazil. Vtipné je, že v tomto úseku právě opravují silnici po havárii vody, nicméně jsem se dozvěděla, že ten kousek chodník opravit nemůžou, či přímo nesmějí, neb to má na starost jiná firma.

Reakce Čisté Trojky | 30. 7. 2019 (11:57)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme TSK k nápravě.
Pavel, Čistá Trojka