Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #8869 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Trojkou   |   24. 7. 2019 (12:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky u nádob

Reakce Čisté Trojky | 24. 7. 2019 (13:06)

Poklizeno Čistou Trojkou.