Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #8835 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   22. 7. 2019 (08:46) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, odpad pohazeny na ulici.

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2019 (11:11)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jan   |   22. 7. 2019 (11:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekuji vam!